अर्बपति बिल गेट्समा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । माइक्रोसफ्टका सहसंस्थापक बिल गेट्सले एक ट्वीटरमार्फत बुधबार आफूलाई कोभिड–१९ सङ्क्रमण भएको जानकारी गराएको हो । उनले हाल आफु आफ्नै निवासमा एकान्त (क्वारेन्टाइन) मा बसिरहेको बताएका छन् ।


ADVERTISEMENT


उनले ट्वीटमा लेखेका छन्, ‘मलाई कोभिड–१९ को सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । अहिले मलाई कोभिडका हल्का लक्षणहरू देखिएको अनुभव गर्दैछु र म फेरि स्वस्थ नभएसम्म अलग्गै रहेर विशेषज्ञहरूको सल्लाह पालना गर्दैछु ।’


ADVERTISEMENT

# # #


 

आफ्ले बुस्टरसहित तीन वटै खोप लगाइसकेको जनाकारी गराउँदै उनले थप भनेका छन्, ‘खोप लगाउन, परीक्षण तथा महान चिकित्सा उपचारको पहुँच पाएकोमा मैले आफूलाई भाग्यशाली ठानेको छु ।’


ADVERTISEMENT

#
#


उनी आफ्नो बिल एण्ड मेलिन्दा गेट्स फाउन्डेशनसँग कोभिड–१९ निदान, उपचारात्मक र खोप वितरणको विश्वव्यापी प्रयासमा सक्रिय सहभागी छन् । विश्वका अति धनाड्य व्यक्ति अर्बपति बिल गेट्सले ‘अर्को महामारीलाई कसरी रोक्ने’ शीर्षकमा नयाँ किताब मे को सुरुतिर प्रकाशन तथा सार्वजनिक गर्ने तयारी गरिरहेको बताइएको छ ।

प्रतिकृया

प्रतिकृया